Grupa ARMIR

Frigo Logistics, należąca do japońskiej grupy kapitałowej Nichirei Corporation, nabyła polską grupę ARMIR. Finalizacja transakcji odbyła się pod koniec października w siedzibie naszego biura.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc właścicielom ARMIR w tej transakcji. Specjalne podziękowania i gratulacje kierujemy do zespołu: Bartłomieja Greli, Mai Batry, Moniki Jakubaszek-Zwolińskiej i Michała Bełdzikowskiego.
ARMIR jest polską specjalistyczną firmą transportowo-logistyczną, oferującą usługi magazynowania cross-dockingowego; dostarcza produkty głęboko mrożone i świeże w kontrolowanej temperaturze.

Nichirei Corporation (Kabushiki-gaisha Nichirei) jest jednym z czołowych japońskich producentów mrożonej żywności i liderem w dziedzinie magazynowania w chłodniach z siedzibą w Tokio. Działa za pośrednictwem około 80 spółek zależnych i stowarzyszonych na całym świecie, a jej działalność obejmuje przetworzoną żywność, logistykę, produkty morskie (głównie ikrę, krewetki i ośmiornice), mięso i drób, nieruchomości i nauki biologiczne.