The Legal 500 EMEA 2022: Kancelaria Czabański Gałuszyński i Partnerzy rekomendowana w kategorii Bankowość i Finanse w Polsce

Miło nam poinformować, że nasza kancelaria kolejny raz znalazła się w rankingu Legal 500 w specjalizacji Bankowość i Finanse.

Tak wyróżnienie uzasadnia wydawca rankingu: „Zespół kancelarii Czabański Gałuszyński i Partnerzy zbiera pochwały za «pragmatyczne, nastawione na zysk i osiąganie celów podejście». Zespół doradza bankom i kredytobiorcom w krajowych i transgranicznych transakcjach finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania nieruchomości. Regularnie obsługuje również transakcje finansowania przejęć i finansowania projektów, a także coraz aktywniej działa w obszarze regulacji prawnych dotyczących branży fintech. Na uwagę zasługują partnerzy Jacek Czabański i Piotr Gałuszyński. Piotr Gałuszyński ceniony jest za «osobiste podejście i bezpośrednie zaangażowanie».

Referencje:

«Łatwo się z nimi współpracuje, są konstruktywni i chętni do współpracy».

«Najważniejsze dla nas było to, że cała praca była prowadzona przez partnera, który był odpowiedzialny za codzienne kontakty, nasz projekt i jakość pracy»

Następujące transakcje zostały uznane za najważniejsze w naszej praktyce:

Doradzaliśmy kredytobiorcy, Polskiemu Górnictwu Naftowemu i Gazownictwu SA (PGNiG) w sprawie umowy kredytowej do łącznej kwoty 10 mld zł.
Doradzaliśmy konsorcjum banków obejmujących mBank, Credit Agricole Bank Polska S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. w sprawie finansowania udzielonego grupie PIAST w wysokości ponad 130 mln zł.
Ranking The Legal 500 jest publikowany od 33 lat i skupia się na wyróżnianiu „zespołów, które zapewniają najbardziej nowatorskie i innowacyjne porady w obszarze doradztwa korporacyjnego”. Ranking powstaje w oparciu o informację zwrotną od 300 000 klientów na całym świecie, zgłoszenia kancelarii i wywiady z czołowymi prawnikami prowadzącymi prywatną praktykę.

Partner, Radca prawny